مجموعه ظروف پلاستیکی مسافرتی شامل چه اقلامی است

مجموعه‌های ظروف پلاستیکی مسافرتی عموماً شامل انواع مختلفی از ظروف و لوازم آشپزخانه کوچک هستند که برای استفاده در سفرهای کوتاه یا طولانی زمان مناسب هستند. این مجموعه‌ها معمولاً شامل لیوان‌ها، پیاله‌ها، کاسه‌ها، قاشق‌ها، چنگال‌ها، بطری‌های آب، جعبه‌های غذای قابل حمل و سایر لوازم مورد نیاز برای تنظیم و مصرف غذا در حین سفر می‌باشند. این مجموعه‌ها به دلیل سبک بودن و قابلیت حمل و نقل آسان، بسیار محبوب برای استفاده در سفرها، کمپینگ، پیک نیک و سایر فعالیت‌های خارج از منزل هستند.

مشاهده محصولات پلاسکوپارس

ست سرویس ۶۰ پارچه لیمون :

ست سرویس ۶۰ پارچه لیمون برای سرو انواع میوه غذا و نوشیدنی خوراکی و ... مناسب می باشد و ظروفی که در داخل آن طراحی و تولید شده است نگهدارنده مناسبی برای انواع پلو ، سالاد و حتی غذاهای آبکی می باشد .این سرویس هم سبک بوده و هم این‌ که جای کمتری را میگیرید و همچنین به راحتی نمی شکند. سرویس مسافرتی 60 پارچه 6 نفره لیمون که از جنس بسیارمرغوب و طراحی خوب برخوردار است این نیاز را پاسخ می دهد و شما می‌توانید با خیالی آسوده و بدون نگرانی از به همراه داشتن ظروف مورد نیاز، از گردش و سفر لذت ببرید. این ست مسافرتی دارای تمامی ظروف و لوازم مورد نیاز جهت گردش، مسافرت، پیک نیک و… می باشد که در آن وسایلی مانند قاشق، چنگال، پیشدستی، کاسه، بشقاب و… موجود است.


ابعاد  این مجموعه :5/26 سانتی متر در21سانتی متر در5/24 سانتی متراست

مشاهده محصولات پلاسکوپارس

محتویات داخل سبد شامل:

 ۱ عدد سینی در ابعاد: ۲۲ × ۲۲ سانتی متر

۶ عدد بشقاب بزرگ در ابعاد : ۲۱ × ۲۱ سانتی متر

 ۶ عدد بشقاب سوپ خوری در ابعاد : ۱۷ × ۱۷سانتی متر

۶ عدد پیش دستی در ابعاد :۱۷ × ۱۷ سانتی متر

 ۳ عدد سبد نان و سبزی :۱۴ × ۱۸ سانتی متر

 ۶ عدد پیاله در ابعاد : ۵ × ۹ × ۹ سانتی متر

 ۶ عدد لیوان در ابعاد ۷ × ۹ × ۹ سانتی متر

 ۱ عدد ظرف نگهدارنده در ابعاد ۶ ×۱۰× ۱۰

 ۱ عدد نمکدان و فلفل دان

 ۱ عدد ملاقه

 ۱ عدد کفگیر

 ست ۶ تایی قاشق ، چنگال و کارد میوه خوری

 ۱عدد آبکش به ابعاد : ۱۲ ×۱۹ × ۲۴ سانتی متر

مشاهده محصولات پلاسکوپارس

امیداست که مطلب ارائه شده توانسته باشد دربالا بردن اطلاعات شما درزمینه مجموعه ظروف پلاستیکی که برای مسافرت و پیک نیک نیازاست مفید واقع شده باشد از آنجاییکه فروشگاه پلاسکوپارس محصولات خود را ازبرندهای معروف د زمینه وسایل و لوازم منزل وجهیزیه همچون لیمون ، زیباسازان ، آریسام ، مهسان و تاپکوو... تهیه میکند میتوانید جهت خریدوسفارش محصول به سایت فروشگاه و نشانی صفحه دراینستاگرام وغرفه پلاسکو پارس در با سلام به شرح زیرمراجعه نمایید

https://www.plascopars.ir

https://basalam.com/plascopars 

     plasco _ _ pars@

مشاهده محصولات پلاسکوپارس