اراک ، خیابان قائم مقام ، بعد از تقاطع آیت الله غفاری، نرسیده به میدان ساعت ، فروشگاه پلاسکو پارس
تلفن پاسخگویی به سوالات شما :
09357794917
دسته‌بندی کالاها

مطالب وبلاگی


آشنایی بامحصولات وظروف پلاستیکی باکیفیت منزل- ظرف نگه داری پنیرو زیتون

آشنایی بامحصولات وظروف پلاستیکی باکیفیت منزل- ظرف نگه داری پنیرو زیتون

این محصول مناسب برای نگهداری پنیر و زیتون می باشد. با استفاده از آبگیر موجود در این محصول می توانید پنیر و زیتون را در آب خود نگهداری و سپس به راحتی آن را از ظرف خارج نمایید. واشر سیلیکونی درب باعث جلوگیری از جذب و انتشار بوی نامطبوع در یخچال می شود و نیز از ورود هرگونه میکروب و باکتری به داخل ظرف جلوگیری می کند در نتیجه موجب ایجاد طراوت و تازگی طولانی تری برای محتویات داخل ظرف می گردد.

آشنایی بامحصولات وظروف پلاستیکی باکیفیت منزل ""ظرف فریزری چهار قفل 14 لیتری لیمون""

آشنایی بامحصولات وظروف پلاستیکی باکیفیت منزل ""ظرف فریزری چهار قفل 14 لیتری لیمون""

ظرف فریزری چهار قفل 14 لیتری لیمون مناسب برای نگهداری نان،میوه و سبزیجات می باشد . نوار سیلیکونی دور درب این محصول اجازه نفوذ هوا به ظرف را غیرممکن و در نتیجه باعث افزایش ماندگاری مواد غذایی می گردد. ظروف نگهدارنده لیمون با داشتن گرید غذایی و امکان استفاده در ماکروویو ، یخچال و فریزر آسودگی خاطر شما را چه در هنگام گرم کردن و چه در زمان فریز شدن فراهم می سازند .

برای پیک نیک و مسافرت در تابستان چه وسایلی نیاز داریم

برای پیک نیک و مسافرت در تابستان چه وسایلی نیاز داریم

درنیمه بهارهستیم وبا پایان گرفتن فصل امتحانات بچه ها ودانشجویانمان واردفصل تابستان وبه عبارتی فصل مسافرت ورفتن به پیک نیک های یک روزه خواهیم شد، برای اینکه خاطرات خوبی ازاین ایام برایمان درذهن باقی بماند رعایت نکات بهداشتی ، ایمنی،برنامه ریزی سفرونکات مالی ودرنهایت به همراه داشتن وسایل و لوازمی که بتوان ازآنها درسفراستفاده کرد ضروری است ، ما دراین مقاله سعی داریم به گوشه ای ازاین وسایل ولوازم اشاره ای داشته باشیم تا درثبت خاطرات خوش برای شما سهیم شویم.

مجموعه ظروف پلاستیکی مسافرتی شامل چه اقلامی است

مجموعه ظروف پلاستیکی مسافرتی شامل چه اقلامی است

مجموعه‌های ظروف پلاستیکی مسافرتی عموماً شامل انواع مختلفی از ظروف و لوازم آشپزخانه کوچک هستند که برای استفاده در سفرهای کوتاه یا طولانی زمان مناسب هستند. این مجموعه‌ها معمولاً شامل لیوان‌ها، پیاله‌ها، کاسه‌ها، قاشق‌ها، چنگال‌ها، بطری‌های آب، جعبه‌های غذای قابل حمل و سایر لوازم مورد نیاز برای تنظیم و مصرف غذا در حین سفر می‌باشند. این مجموعه‌ها به دلیل سبک بودن و قابلیت حمل و نقل آسان، بسیار محبوب برای استفاده در سفرها، کمپینگ، پیک نیک و سایر فعالیت‌های خارج از منزل هستند.

نظم دهنده‌های یخچال چه کاربردی دارند

نظم دهنده‌های یخچال چه کاربردی دارند

نظم دهنده‌های یخچال برای سازماندهی و دسته‌بندی مواد غذایی و مواد خوراکی در یخچال استفاده می‌شوند. این ابزارها به شما کمک می‌کنند تا مواد غذایی را بهتر و به‌طور منظم در یخچال قرار دهید و از ترکیب بین مواد مختلف جلوگیری کنید. همچنین، با استفاده از نظم دهنده‌های یخچال، به راحتی می‌توانید مواد را پیدا کرده و دسترسی به آن‌ها راحت‌تر کنید.

مزایای استفاده آب درکلمن و تراول ماگ درفصل گرم سال

مزایای استفاده آب درکلمن و تراول ماگ درفصل گرم سال

دراین مقاله سعی شده است تا دیدگاه شما را درمورد آب سالم و بهداشتی و چگونگی نگهداری و وسایل مرتبط با آن در زندگی شخصی و خانوادگی تان تقویت کرده و سطح دانش شمارا در این زمینه بالا برده تا با شناخت بیشتری نسبت به خرید و استفاده از این وسایل اقدام نمایند .یکی از سایتهای که سعی کرده است با تامین وسایل و لوازم پلاستیکی با کیفیت منزل و آشپزخانه ازبرندهای معروف ازجمله لیمون،زیباسازان ؛اریسام ،مهسان و تاپکو در خدمت مردم عزیزباشد فروشگاه مجازی پلاسکو پارس است که شمارادعوت میکنیم ازطریق آدرس زیر ضمن مشاهده محصولات آن خرید خوب و به یادماندنی را نیز به همراه داشته باشید https://www.plascopars.ir  

دانستنی هایی در مورد ظروف پلاستیکی مورد استفاده درمنزل -قسمت 2

دانستنی هایی در مورد ظروف پلاستیکی مورد استفاده درمنزل -قسمت 2

درنوشتار شماره 1 به تعدادی از سئوالات مطروحه درزمینه ظروف پلاستیکی پرداخته شد در این نوشته نیز سعی داریم که با طرح چندین سئوال و ارائه پاسخهای آن دیدگاه شمارا در مورد استفاده از ظروف پلاستیکی در منزل تقویت کرده و سطح دانش افرادرا در این زمینه بالا برده تا با شناخت بیشتری نسبت به خرید و استفاده از این وسایل اقدام نمایند .یکی از سایتهای که سعی کرده است با تامین وسایل و لوازم پلاستیکی با کیفیت منزل و آشپزخانه ازبرندهای معروف ازجمله لیمون،زیباسازان ؛اریسام ،مهسان و تاپکو در خدمت مردم عزیزباشد فروشگاه مجازی پلاسکو پارس است که شمارادعوت میکنیم ازطریق آدرس زیر ضمن مشاهده محصولات آن خرید خوب و به یادماندنی را نیز به همراه داشته باشیدhttps://www.plascopars.ir

دانستنی هایی در مورد ظروف پلاستیکی مورد استفاده درمنزل

دانستنی هایی در مورد ظروف پلاستیکی مورد استفاده درمنزل

در این نوشته سعی داریم که با طرح چندین سئوال و ارائه پاسخهای آن دیدگاه شمارا در مورد استفاده از ظروف پلاستیکی در منزل تقویت کرده و سطح دانش افرادرا در این زمینه بالا برده تا با شناخت بیشتری نسبت به خرید و استفاده از این وسایل اقدام نمایند .یکی از سایتهای که سعی کرده است با تامین وسایل و لوازم پلاستیکی با کیفیت منزل و آشپزخانه ازبرندهای معروف ازجمله لیمون،زیباسازان ؛اریسام ،مهسان و تاپکو در خدمت مردم عزیزباشد فروشگاه مجازی پلاسکو پارس است که شمارادعوت میکنیم ازطریق آدرس زیر ضمن مشاهده محصولات آن خرید خوب و به یادماندنی را نیز به همراه داشته باشید                        https://www.plascopars.ir

ظروف پلاستیکی چه نقشی در زندگی امروزی و مدرن دارند

ظروف پلاستیکی چه نقشی در زندگی امروزی و مدرن دارند

ظروف پلاستیکی در زندگی امروزی و مدرن نقش بسیار مهمی دارند. این ظروف به دلیل ویژگی‌هایی همچون سبکی، انعطاف پذیری، مقاومت در برابر ضربه ،قابلیت شکل‌گیری و قابلیت بازیافت، در صنایع مختلف از جمله بسته‌بندی، حمل و نقل، ذخیره‌سازی و حفظ مواد غذایی، صنایع داروسازی و پزشکی، صنایع الکترونیک و ... استفاده می‌شوند.

ابزارو لوازم آشپزخانه مورد نیاز در منزل

ابزارو لوازم آشپزخانه مورد نیاز در منزل

ابزار و لوازم آشپزخانه یکی از مهمترین اجزای هر خانه است که برای پخت و پز و آماده سازی غذاها استفاده می شود. ابزارهای آشپزخانه شامل انواع تیغه ها، قاشق ها، وسایل پخت و پز، دستگیره ها، سینی ها و ظروف غذایی مختلف می شود.

درباره‌ی نویسنده
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...